SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Matcher
FEBRUARI 2022
 
19
12:00
lör
12:00    
Tidavallen konstgräs
IFK Tidaholm - Ekedalens Sportklubb  -      
 
26
10:00
lör
10:00    
Tidavallen konstgräs
Fröjereds IF - Ekedalens Sportklubb  -      
MARS 2022
 
05
12:00
lör
12:00    
Tidavallen B-plan Konstgräs
Ekedalens SK - IFK Värsås3  -  2  
 
08
19:00
tis
19:00    
Tidavallen konstgräs
Tidaholms G&IF - Ekedalens Sportklubb  -      
13
12:30
sön
12:30    
Lassalyckan A-plan konstgräs
Tvärred-Vegby FC - Ekedalens SK0  -  3  
 
19
12:00
lör
12:00    
Sandevi B konstgräs
Sandareds IF - Ekedalens SK2  -  0  
APRIL 2022
 
02
13:00
lör
13:00    
Guldkroksvallen, Hjo
IFK Hjo - Ekedalens Sportklubb  -      
 
18
17:00
mån
17:00    
Tidavallen B-plan Konstgräs
Ekedalens SK - Jung/Kvänum 10 IF3  -  1  
22
18:30
fre
18:30    
Ängevi A
Emtunga/Tråvad/Larv - Ekedalens SK1  -  1  
 
26
19:00
tis
19:00    
Odenplan B-plan
Falköpings FK - Ekedalens SK0  -  3  
28
18:45
tor
18:45    
Idrottsparken
Ekedalens SK - Södra Vings IF4  -  0  
MAJ 2022
 
04
19:00
ons
19:00    
Idrottsparken Ekedalen
Ekedalens Sportklubb - Vänersborg FK  -      
08
16:00
sön
16:00    
Björkåsen A
Grolanda/Floby - Ekedalens SK1  -  1  
 
09
mån
00:00    
Idrottsparken, Ekedalen
Ekedalens SK - Vinninga AIF  -      
13
19:00
fre
19:00    
Idrottsparken, Ekedalen
Ekedalens SK - Herrljunga SK FK3  -  0  
 
17
18:30
tis
18:30    
Brovalla A
Valtorps IF - Ekedalens SK1  -  0  
20
19:00
fre
19:00    
Holmavallen, Norra Vånga
Edsvära-Norra Vånga FF - Ekedalens SK2  -  3  
 
25
19:00
ons
19:00    
Idrottsparken, Ekedalen
Ekedalens SK - Valtorps IF3  -  0  
 
30
19:00
mån
19:00    
Silbohof A-plan
Sils IF - Ekedalens SK1  -  2  
JUNI 2022
 
03
19:00
fre
19:00    
Odenplan A-plan
Falköpings FK - Ekedalens SK1  -  1  
 
09
18:45
tor
18:45    
Skedevallen 1
Folkabo IK - Ekedalens SK1  -  5  
 
13
19:00
mån
19:00    
Ekvallen A
Grolanda/Floby - Ekedalens SK1  -  3  
16
19:00
tor
19:00    
Idrottsparken, Ekedalen
Ekedalens SK - Skultorps IF2  -  1  
 
22
19:30
ons
19:30    
Mörlanda A
Annelunds IF - Ekedalens SK4  -  0  
 
28
19:30
tis
19:30    
Ulvesborg B-plan
Ekedalens SK - Falköpings FK1  -  1  
JULI 2022
 
01
19:00
fre
19:00    
Jungavallen 1
Jung/Kvänum 10 IF - Ekedalens SK1  -  1  
 
06
19:00
ons
19:00    
Idrottsparken, Ekedalen
Ekedalens SK - Emtunga/Tråvad/Larv2  -  1  
AUGUSTI 2022
 
07
16:00
sön
16:00    
Fröjevi
Lag i Tidaholms Kommun - Ekedalens Sportklubb  -      
 
11
19:00
tor
19:00    
Slottsvallen
Södra Vings IF - Ekedalens SK0  -  5  
13
11:00
lör
11:00    
Åsarps IP A-plan
Åsarp-Trädet FK - Ekedalens SK10  -  0  
 
15
19:00
mån
19:00    
Idrottsparken
Ekedalens SK - Grolanda/Floby0  -  2  
17
18:45
ons
18:45    
Idrottsparken, Ekedalen
Ekedalens SK - Åsarp-Trädet FK4  -  1  
 
22
18:45
mån
18:45    
Skoghälla A
Herrljunga SK FK - Ekedalens SK1  -  1  
24
18:30
ons
18:30    
Idrottsparken, Ekedalen
Ekedalens SK - Götene IF0  -  1  
 
29
18:15
mån
18:15    
Idrottsparken, Ekedalen
Ekedalens SK - Edsvära-Norra Vånga FF2  -  3  
SEPTEMBER 2022
 
02
18:00
fre
18:00    
Brovalla A
Valtorps IF - Ekedalens SK0  -  3  
03
11:00
lör
11:00    
Idrottsparken
Ekedalens SK - Valtorps IF6  -  1  
 
07
18:00
ons
18:00    
Idrottsparken, Ekedalen
Ekedalens SK - IFK Tidaholm1  -  5  
10
12:00
lör
12:00    
Idrottsparken, Ekedalen
Ekedalens SK - Falköpings FK1  -  0  
 
16
17:30
fre
17:30    
Idrottsparken, Ekedalen
Ekedalens SK - Folkabo IK9  -  1  
18
11:00
sön
11:00    
Västerby IP A-plan
Götene IF - Ekedalens SK1  -  1  
 
24
11:00
lör
11:00    
Idrottsparken, Ekedalen
Ekedalens SK - Grolanda/Floby1  -  4  
25
16:00
sön
16:00    
Orkanvallen A
Skultorps IF - Ekedalens SK0  -  6  
OKTOBER 2022
 
02
16:00
sön
16:00    
Idrottsparken
Ekedalens SK - Annelunds IF  -      
 
03
19:30
mån
19:30    
Tidavallen A-plan
IFK Tidaholm - Ekedalens SK  -